הקשבנו למשוב שלכם ועלינו עם אתר חדש בהרצה

  • phone 04-9959688

מוצרים פגומים, ביטול עסקה והחזרת מוצרים:

ביטול עסקת רכישה שבוצעה באתר האינטרנט של קריפטק יזמות וטכנולוגיות בע"מ ("החברה") ייעשה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א - 1981 ("החוק").

ביטול עסקת רכישה שבוצעה באתר החברה תתאפשר על ידי מתן הודעת ביטול מטעם הלקוח, בדרכים המפורטות במסמך זה, וזאת תוך 14 יום מקבלת המוצר (או ממועד קבלת המסמך המכיל את פרטי העסקה, לפי המאוחר).

ביטול עסקה על ידי אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש (כהגדרתם בחוק) יתאפשר תוך 4 חודשים מהמועד הנ"ל ובלבד שההתקשרות כללה שיחה (לרבות באמצעות תקשורת אלקטרונית).

 

הדרכים למסירת הודעת הביטול על ידי הלקוח:

בעל פה בטלפון מספר 04-9959688, בין השעות 09:00-17:00 בימים א' - ה'.

בדואר רשום לכתובת שלמה בן יוסף 21, חיפה.

בדואר אלקטרוני בכתובת office@cryptech.co.il.

 

ביטול העסקה:

בהודעת הביטול על הלקוח לציין שם מלא ומספר תעודת זהות.

בביטול רכישה בהתאם למסמך זה, יוחזר ללקוח המחיר ששולם תוך 14 יום ממועד קבלת הודעת הביטול של הלקוח ויימסר לו עותק מהודעת ביטול החיוב. ההחזר יבוצע בקיזוז דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

הלקוח מתחייב לבדוק את המוצר שהזמין מייד לאחר קבלתו. במקרה של תלונה/ פגם, הלקוח מאשר שהחברה תעביר את פרטיו ופרטי תלונתו ליצרן/ספק המוצר.

החזרת מוצר תתאפשר בצירוף אריזה מקורית וככול שלא נפגם על ידי הלקוח.

ביטול עסקה שבוצעה באתר יתאפשר תוך 14 יום מקבלת המוצר/ המסמך המכיל את פרטי העסקה, לפי המאוחר, באמצעות מסירת הודעת ביטול כאמור לעיל.

לקוח המעוניין לבטל רכישת מוצר, יחזיר את המוצר לחברה.

מתן החזר בגין מוצרים שנרכשו במבצע יבוצע בהתאם לסכום ששולם בפועל על ידי הלקוח בגין אותו מוצר שהוחזר. במקרה של הטבות נלוות, יינתן החזר רק בהחזרת מלוא המוצרים לגביהם ניתנו הטבות עקב רכישת המוצר המוחזר.

לא ניתן לבצע זיכויים בכרטיסי דיירקט. במידה וביצעתם עסקה בכרטיס דיירקט, הזיכוי ייעשה באמצעות קופון לרכישה באתר.

על אף האמור במסמך זה, במקרה של ביטול עסקה עקב פגם במוצר, איחור באספקה או אי קיום תנאי כלשהו של העסקה - לא ייגבו מהלקוח דמי ביטול כלשהם. בנוסף, במקרה כאמור, החזרת המוצר תיעשה במקום מסירתו (כלומר במקרה של מוצר שסופק באמצעות שליח עד הבית, איסוף המוצר מבית הלקוח ייעשה על ידי החברה ועל חשבונה).

 

החזרת מוצרים תתאפשר בדרכים הבאות:

בדואר: ניתן לשלוח אלינו מוצרים לכתובת שלמה בן יוסף 21, חיפה. יש להשתמש בשירותי דואר רשום בלבד על מנת שניתן יהיה לעקוב אחרי החבילה.

באמצעות שליחות שתואמה על ידינו: ניתן לתאם מולנו איסוף של המוצר מכתובת לבחירתכם. השליח יאסוף את המוצרים ויחזיר אותם אלינו עד 6 ימי עסקים מרגע האיסוף. עלות השילוח היא 40 ש"ח, ללא קשר לדמי ביטול או כל עלות נוספת שכרוכה בביטול העסקה.

בהגעה אלינו בתיאום מראש: ניתן להחזיר מוצרים בכתובת שלמה בן יוסף 21, חיפה. בימים א'-ה', בין השעות 08:00-17:00.