אין מוצרים בסל הקניות שלך

תומך לכרטיסי מסך

מסננים
בעמוד
CLM-B000
תומך לכרטיס מסך Cooler Master ARGB GPU SUPPORT BRACKET הוא מוצר שמתקנת את הכרטיס הגרפי במחשב על מנת להבטיח יציבות ואוורור מיטבי. התומך מגיע עם תאורת ARGB שמאירה את המערכת ומצויד בגודל קומפקטי שמתאים לכל גודל כרטיס מסך. הוא מתקן בקלות לצמוד למארז ומספק תמיכה מושלמת לכרטיס הגרפי. המוצר מגיע עם תקופת אחריות של שנה.
₪134
AN9-77739
תומך לכרטיס מסך Antec GPU Holder IGPU Black הוא מוצר המתקשר ישירות למארח של כרטיס המסך ומתייחס אליו בתמיכה מאמצעי קשיחים. הוא מתרומם באופן אמין ומספק תמיכה מעולה לכרטיס המסך, מביא יציבות ויכולת השופעת במערכת המחשב. עם מבנה פשוט ותפיסה קלה להתקנה, מוצר זה הוא הפתרון המושלם עבור משתמשים המעוניינים לשדרג את קניותיהם בקלות ובטוחה. התומך תואם לשימוש עם רוב כרטיסי המסך המסחריים ומציע תמיכה אופטימלית למערכות שאמבק לקירור נמוך או מקרן מדי כבלי. לאחרונה, המוצר זכה למעמדו כפתרון אידיאלי עבור גיימרים המעוניינים לסייע בסחיבת כרטיסי המסך הכבדים במחשב שלהם. בתמיכתו הייחודית והפועלת במסגרת "התקנה פנימית", תומך לכרטיס מסך Antec GPU Holder IGPU Black מספק שדרוג נוסף לביצועי המחשב ותמיכה מיוחדת בכרטיסי המסך החמימים.
₪60
AN9-77721
כבל לכרטיס מסך Antec PCIE 4.0 Riser Cable White הוא כבל איכותי בעל תקן PCI-E 4.0 המסייע בחיבור והתקנת כרטיסי מסך במחשבים. הכבל באורך מותאם במיוחד ומאפשר חיבור מגוון רחב של כרטיסי מסך ללוח האם, מבלי להגביל את התקן המועלה של PCI-E 4.0. בנוסף, הכבל מעניק תמיכה מקסימלית בשיעורי העברה וזמינות מהירה תוך כדי תמיכה בפרוטוקולים של טכנולוגיית התצורה הבאה. הכבל מעוצב בצורה מתקדמת ובעל גימור לבן אלגנטי, המתאים באופן מושלם ללוחות האם המודרניים ומעניק מראה נקי ומסודר. באמצעות הכבל ניתן לשדרג את המערכת ולבצע כניסה לעולם של חוויות משחק מדהימות ושיפור תמונה מרהיב.
₪204
AN9-77724
סטנד מתכוונן לכרטיס מסך, עשוי מחומרים איכותיים בעיצוב מדויק. מתאים למבנה Dagger של ANTEC. (108 תווים)
₪64
AN9-77725
תומך לכרטיס מסך ANTEC GPU Holder Dagger Black RGB הוא מוצר המתאים לאחזקה יציבה ובטוחה של כרטיס מסך במחשב. הוא מגיע בצבע שחור וכולל תאורת RGB, מה שהופך אותו לשדרוג ייחודי למאוורר המותקן. המוצר מגיע עם מפרט מוצר מק"ט יצרן 0-761345-77725-4.
₪77
AN9-77736
תומך לכרטיסי מסך Dagger White הוא מוצר שמטרתו לתמוך ולתמוך בכרטיסי המסך של החברה Antec. הוא מגיע עם מחזיק מסוגו, בשילוב עם הכרטיס הגרפי המיוחד לשם תמיכה איכותית ויציבה של הכרטיסים. עם תקופת אחריות של 3 חודשים, מוצר זה הוא בחירה איכותית ונוחה להתקנה ותמיכה בכרטיסי המסך של Antec.
₪68
AN9-77737
תומך לכרטיסי מסך ANTEC GPU HOLDER Black הוא מוצר שמתקשר בין לוח האם לכרטיס המסך ומבצע תפקיד יעיל ומותאם אישית לתמיכה נוספת ולאיזון של כרטיס המסך במארז המחשב. עם עיצובו המרשים בצבע שחור, התומך הוא פתרון יעיל ואידיאלי למי שמחפש תמיכה אופטימלית עבור כרטיס המסך שלו. המוצר כולל מדפים נשלפים ומתכווננים, מה שמאפשר להשתמש בו עבור כרטיסי מסך בגדלים שונים ולהתאים אותו למגוון רחב של מארזים. בנוסף, הוא מצויד ברצועת התקנה מתכווננת שמאפשרת להתאים את גובה התמיכה להתאמה אישית ומותאמת לכרטיס המסך. מוצר התומך מגנם על כרטיס המסך ומקנה לו יציבות נוספת במסגרת המחשב. המוצר מתאים לכרטיסי מסך מגוונים וניתן להתקין אותו בקלות. קוד היצרן: 0-761345-77737-7.
₪54