אין מוצרים בסל הקניות שלך

כסאות ושולחנות גיימינג

מסננים
בעמוד
NBL-LGD-TX-ATC
כיסא מנהלים וגיימינג נובלציירס Noblechairs LEGEND TX בצבע אפור פחם, המלך של הכיסאות! ה-LEGEND הינו כיסא גיימינג ומשרדי שעוצב לשלמות, משלב את התכונות הגדולות ביותר של מערך כיסאות הנובלצ'ירס, כדי להביא למעריצים ותיקים ולחובבים את חווית הישיבה שמגיעה להם. הגרסה בצבע אפור עטופה בבד חזק, עמיד ונושם. משענות יד 4D וארגונומיה יוצאת דופן שמשלימה את סדרת כיסאות ה-LEGEND. הכיסא תומך במשקל של עד 150 ק"ג והותקנו בו גלגלי XL לרצפות רכות וקשות.
₪2,460
NBL-HRO-PU-BPE
הרגישו בבית מוגנים עם מהדורת הפנתר השחור של HERO MARVEL של נובלציירס Noblechairs ותנו לנוקם האימתני להיות המדריך שלכם ביקום MARVEL. עם עיצוב בהשראת הפנתר השחור של MARVEL, בשילוב עם החומרים המתוחכמים שלנו, ה-HERO הזה יותר מראוי לשמו.
₪2,539
NBL-HRO-PU-DVE
עם מהדורת noblechairs HERO STAR WARS™ Darth Vader™ Edition, תוכלו לכבוש כל חווית STAR WARS. העיצוב הכהה כולל את הפרטים מהשריון של ויידר: מיחידת תומכת החיים שלו במרכז הכיסא, ועד לתפרים המזכירים את זרועותיו העליונות. קטיפה כהה יותר מדגישה את השחור של הגוף הראשי ומשלים את הכיסא, כיאה לאדון האפל של הסית'. הצד האחורי מעוטר בצללית מלכותית של הקסדה של דארת' ויידר, בתבליט עם קטיפה, לצד לוגו STAR WARS והמיתוג העדין שלנו. אז הצטרפו לצד האפל של הנוחות, תנו לעצמכם לטבול ביקום STAR WARS, וחגוג את לורד ויידר בסטייל.
₪2,539
NBL-HRO-ST-STE
כיסא גיימינג ומשרדי פרימיום ללא תחרות עם ה-HERO ST Stormtrooper Edition. השתמשנו בעור PU ובקטיפה האיכותיים שלנו, בריפוד נוח בקצף קר ובארגונומיה משופרת הודות למספר אפשרויות כוונון. משענות יד 4D, גלגלים XL ותמיכה של עד 150 ק"ג משלימות את חווית הישיבה.
₪2,539
NBL-HRO-ST-BED
סדרת כיסאות ה- HERO ST ממשיכה את המסורת של Noblechairs לספק את הטוב ביותר בתחום הגיימינג וכיסאות המשרד. בהתבסס על ה-Noblechairs HERO, העיצוב שהשתנה והגזרה שמושכת את העין שלו נותנים סיבוב חדש לנוסחה המצליחה. במהדורה בצבע שחור השתמשנו בעור PU היי-טק, שעוצב ומיוצר באופן בלעדי בגרמניה. כיסא הגיימינג הזה מגיע יחד עם מגוון רחב של תכונות ארגונומיות, תמיכת מותניים מתכווננת, משענות יד 4D, ריפוד קצף קר וגלגלים XL. זה תומך עד 150 ק"ג.
₪2,632
NBL-HRO-PU-RMD
כאשר אצילות מתאחדת עם המהדורה המיוחדת של HERO מבית Noblechairs, ריאל מדריד המלכותית מקבלת מושב הולם באמת עם מראה ייחודי קלאסי. זה מביא אווירת אצטדיון ישירות לשולחן העבודה שלך או בבית, כך שאתה ממש יכול להרגיש את המסורת של הסמל היוקרתי.
₪2,321
NBL-HRO-ST-ATC
סדרת כיסאות ה- HERO ST ממשיכה את המסורת של Noblechairs לספק את הטוב ביותר בתחום ההגיימינג וכיסאות המשרד. בהתבסס על ה-Noblechairs HERO, העיצוב שהשתנה והגזרה המושכת את העין שלו נותנים סיבוב חדש לנוסחה המהימנה. מהדורת TX Anthracite משתמשת בבד נושם בצבע אפור פחם, בעל מרקם נוח. כיסא הגיימינג הזה מגיע יחד עם מגוון רחב של תכונות ארגונומיות, תמיכת מותניים מתכווננת, משענות יד 4D, ריפוד קצף קר וגלגלים XL. זה תומך עד 150 ק"ג.
₪2,460
NBL-LGD-GER-BED
כיסא מנהלים וגיימינג נובלציירס Noblechairs LEGEND Black Edition בצבע שחור, המלך של הכיסאות! ה-LEGEND הינו כיסא גיימינג ומשרדי שעוצב לשלמות, משלב את התכונות הגדולות ביותר של מערך כיסאות הנובלצ'ירס, כדי להביא למעריצים ותיקים ולחובבים את חווית הישיבה שמגיעה להם. הגרסה בצבע שחור עטופה בעור ה-PU. משענות יד 4D וארגונומיה יוצאת דופן שמשלימה את סדרת כיסאות ה-LEGEND. הכיסא תומך במשקל של עד 150 ק"ג והותקנו בו גלגלי XL לרצפות רכות וקשות.
₪2,645
NBL-LGD-GER-BWR
כיסא מנהלים וגיימינג נובלציירס Noblechairs LEGEND Black/White/Red בצבע שחור/לבן/אדום, המלך של הכיסאות! ה-LEGEND הינו כיסא גיימינג ומשרדי שעוצב לשלמות, משלב את התכונות הגדולות ביותר של מערך כיסאות הנובלצ'ירס, כדי להביא למעריצים ותיקים ולחובבים את חווית הישיבה שמגיעה להם. הגרסה בצבע שחור/לבן/אדום עטופה בעור ה-PU. משענות יד 4D וארגונומיה יוצאת דופן שמשלימה את סדרת כיסאות ה-LEGEND. הכיסא תומך במשקל של עד 150 ק"ג והותקנו בו גלגלי XL לרצפות רכות וקשות.
₪2,645
NBL-LGD-GER-JED
כיסא מנהלים וגיימינג נובלציירס Noblechairs LEGEND Java Edition בצבע חום, המלך של הכיסאות! ה-LEGEND הינו כיסא גיימינג ומשרדי שעוצב לשלמות, משלב את התכונות הגדולות ביותר של מערך כיסאות הנובלצ'ירס, כדי להביא למעריצים ותיקים ולחובבים את חווית הישיבה שמגיעה להם. הגרסה בצבע חום עטופה בעור ה-PU ההייטק שלנו, עמיד, נושם וקל לניקוי. משענות יד 4D וארגונומיה יוצאת דופן שמשלימה את סדרת כיסאות ה-LEGEND. הכיסא תומך במשקל של עד 150 ק"ג והותקנו בו גלגלי XL לרצפות רכות וקשות.
₪2,645
NBL-LGD-GER-WED
כיסא מנהלים וגיימינג נובלציירס Noblechairs LEGEND White Edition בצבע לבן, המלך של הכיסאות! ה-LEGEND הינו כיסא גיימינג ומשרדי שעוצב לשלמות, משלב את התכונות הגדולות ביותר של מערך כיסאות הנובלצ'ירס, כדי להביא למעריצים ותיקים ולחובבים את חווית הישיבה שמגיעה להם. הגרסה בצבע לבן עטופה בויניל ההייטק שלנו, עמיד, נושם וקל לניקוי ומיוצר באופן בלעדי עבור Noblechairs. משענות יד 4D וארגונומיה יוצאת דופן שמשלימה את סדרת כיסאות ה-LEGEND. הכיסא תומך במשקל של עד 150 ק"ג והותקנו בו גלגלי XL לרצפות רכות וקשות.
₪2,566
NBL-HRO-PU-WED
חווה את המיטב ביותר בכיסאות הגיימינג וכיסאות משרדיים עם דגם HERO White Edition תוך שימוש בחומר העמיד ביותר שלנו שעוצב ומיוצר בגרמניה בצבע לבן תוסס Vibrant White. בנוסף, תיהנו מריפוד נוח בקצף קר, סט כריות ראש וכריות מותניים תואמות צבע, ארגונומיה מעולה, משענות יד 4D ותמיכה של עד 150 ק"ג.
₪2,550
NBL-HRO-TX-ATC
קבלו את המיטב בכיסאות משרדיים וגיימינג עם סדרת הירו HERO TX בבד נושם. הכיסא מציע ארגונומיה מעולה, משענות יד 4D, גלגלים בגודל 60 מ"מ, תמיכת מותניים מובנית ומשענת ראש משולבת קצף זיכרון. HERO TX בצבע אפור פחם הוא הכיסא המושלם לכל מטרה. סט כריות ראש ומותניים כלול. אגב, ה-HERO מותאם לישיבה במשך שעות. משענת הגב המיוחדת שלו מתאימה לקימור הטבעי של עמוד השדרה, מה שעוזר לפיזור טוב יותר של משקל המשתמש ולשמירה על נוחות מירבית.
₪2,407
NBL-ICN-PU-WED
חווה את המיטב ביותר בכיסאות גיימינג וכיסאות משרדיים עם דגם האייקון ICON White Edition תוך שימוש בחומר העמיד ביותר שלנו שעוצב ומיוצר בגרמניה בצבע לבן תוסס Vibrant White. בנוסף, תיהנו מריפוד נוח בקצף קר, סט כריות ראש וכריות מותניים תואמות צבע, ארגונומיה מעולה, משענות יד 4D ותמיכה של עד 150 ק"ג.
₪2,407
NBL-ICN-TX-ATC
קבלו את המיטב בכיסאות משרדיים וגיימינג עם סדרת הירו ICON TX ב- בד נושם. מציע ארגונומיה מעולה, משענות יד 4D, גלגלים בגודל 60 מ"מ, תמיכת מותניים מובנית ומשענת ראש משולבת קצף זיכרון, ICON TX בצבע אפור פחם הוא הכיסא המושלם לכל הגדרה. סט כריות ראש ומותניים כלול.
₪2,248
NBL-PU-BVB-001
Heja BVB ולעולם לא תצעדו לבד! התרועות וההמנון מהדהדים מהיציע הדרומי האגדי של האצטדיון הגדול ביותר בגרמניה, וגורמים לעור ברווז בקרב חסידי בורוסיה דורטמונד. המהדורה המיוחדת של EPIC BVB מספקת לאוהדים אמיתיים את ההרגשה הזו ואת אווירת האצטדיון לביתם עם העיצוב הייחודי ואיכות החומר המיוחדת שלו.
₪2,513
NBL-EPC-PU-SME
מרופד בעור PU עמיד, כיסא הגיימינג מהדורת Spider-Man כולל יצירות אמנות ועיצובים מיוחדים. בנוסף, תהנה מריפוד נוח ומרופד בקצף קר, ארגונומיה מעולה, משענות יד 4D, גלגלים XL ותמיכה של עד 120 ק"ג.
₪2,234
NBL-HRO-PU-IME
חליפה חדשה לשולחן העבודה שלך! מהדורת ה-HERO הנובלציירס ברמה גבוהה זו של האיירון מן Iron Man של MARVEL לוקחת אותך היישר אל המעבדה של הממציא הגאון, טוני סטארק. ערכת הצבעים האייקונית של חליפת הנוקמים, קווי התפירה הרחבים במיוחד ויצירת האמנות המרשימה לוקחים אותך מיד למסע נוח דרך היקום והעולם של MARVEL של איירון מן. החלק האחורי של המהדורה המיוחדת מציג את חתימתו של הגיבור בעצמו, מעוגל על ידי רקמת קסדה כמעט אמיתית.
₪2,777
NBL-ECC-PU-BLA
חווה נוחות ורבגוניות כמו שמעולם לא חוויתם עם סדרת ה- EPIC Compact הקומפקטית החדשה. באמצעות המנגנון הסינכרוני שלנו, משתמשים בגובה מ-125 ס"מ עד 170 ס"מ יכולים ליהנות מכל חווית הנובלציירס בנוחות מירבית. סט כריות ראש ומותניים כלול.
₪2,090
NBL-ECC-PU-BLU
חווה נוחות ורבגוניות כמו שמעולם לא חוויתם עם סדרת ה- EPIC Compact הקומפקטית החדשה. באמצעות המנגנון הסינכרוני שלנו, משתמשים בגובה מ-125 ס"מ עד 170 ס"מ יכולים ליהנות מכל חווית הנובלציירס בנוחות מירבית. סט כריות ראש ומותניים כלול.
₪2,090
NBL-ECC-PU-RED
חווה נוחות ורבגוניות כמו שמעולם לא חוויתם עם סדרת ה- EPIC Compact הקומפקטית החדשה. באמצעות המנגנון הסינכרוני שלנו, משתמשים בגובה מ-125 ס"מ עד 170 ס"מ יכולים ליהנות מכל חווית הנובלציירס בנוחות מירבית. סט כריות ראש ומותניים כלול.
₪2,090
NBL-ECC-TX-ATC
חווה נוחות ורבגוניות כמו שמעולם לא חוויתם עם סדרת ה- EPIC Compact הקומפקטית החדשה. באמצעות המנגנון הסינכרוני שלנו, משתמשים בגובה מ-125 ס"מ עד 170 ס"מ יכולים ליהנות מכל חווית הנובלציירס בנוחות מירבית. סט כריות ראש ומותניים כלול.
₪1,984
NBL-EPC-PU-WED
חווה את המיטב ביותר בכיסאות הגיימינג וכיסאות משרדיים עם ה-EPIC White Edition תוך שימוש בחומר העמיד ביותר שעוצב ומיוצר בגרמניה לבן תוסס Vibrant White. בנוסף, תהנו מריפוד נוח בקצף קר, ראש תואם צבע וסט כריות מותני מתכוונן, ארגונומיה מעולה, משענות יד 4D, גלגלים XL ותמיכה של עד 120 ק"ג.
₪2,446
NBL-EPC-TX-ATC
קבלו את המיטב בכיסאות הגיימינג וכיסאות משרדיים עם סדרת EPIC TX ב- בד נושם. מציע ארגונומיה מעולה, משענות יד 4D, עיצוב מסוגנן וגלגלי XL, כיסא ה-EPIC TX בצבע אפור פחם הוא הכיסא המושלם לכל הגדרה. סט כריות ראש וכריות מותניים כלול.
₪2,234
NBL-HRO-PU-FCR
כיסא גיימינג ומשרדי פרימיום נובלציירס Noblechairs HERO FAR CRY 6 EDITION במהדורה מיוחדת, מושב עור PU, ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה הודות לאפשרויות כוונון, גלגלים XL, תומך עד 150 ק"ג.
₪2,539
NBL-HRO-PU-FVT
תתכוננו לעתיד. נובלציירס Noblechair בשיתוף פעולה עם מפתחת המשחקים המוערכת Bethesda מציעה את כיסא ה- הירו HERO במהדורה מיוחדת. כמובן שיש לכיסא את תכונות הפרימיום הרגילות של הסדרה, כגון ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה, גלגלים XL, תומך עד 150 ק"ג.
₪2,539
NBL-PU-MSE-001
כיסא משרדי וגיימינג יוקרתי יחיד במינו עם מושב עור סיננטי, עיצוב פרימיום, ייצור דיוק גבוה בתוספת שפע תכונות ואפשרויות כוונון, משענות יד 4D. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,446
PGW-NB-EGC-001
כיסא מנהלים יוקרתי ממותג Mercedes-AMG Petronas F1 Team לחובבי F1 עם 100% כיסוי חומר היברידי ידידותי, נושם ועמיד במים עם ייצור דיוק גבוה, כמו גם תכונות מקיפות מאוד ומגוון אפשרויות התאמה. סט כריות פרימיום כלול.
₪3,306
NBL-ICN-PU-JED
חווה את המיטב ביותר בכיסאות הגיימינג וכיסאות משרדיים, עם דגם האייקון ICON של נובלציירס Noblechairs בעל הריפוד החדש והייחודי שייך לדור הבא של חומרי ישיבה נושמים. החומר ההיברידי החדשני הזה מגרמניה המורכב מתערובת גאונית של ויניל ופוליאוריתן מצליח להציע את המאפיינים הטובים ביותר של שניהם. התוצאה היא משטח רך במיוחד ועמיד במיוחד. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,486
NBL-PU-JVE-001
הריפוד החדש והייחודי שייך לדור הבא של חומרי ישיבה נושמים. חומר היברידי חדשני זה מגרמניה המורכב מתערובת גאונית של ויניל ופוליאוריתן מצליח להציע את המאפיינים הטובים ביותר של שניהם. התוצאה הסופית היא משטח רך במיוחד ועמיד במיוחד. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,446
NBL-HRO-PU-JED
הריפוד החדש והייחודי שייך לדור הבא של חומרי הישיבה הנושמים. החומר ההיברידי החדשני הזה מגרמניה המורכב מתערובת גאונית של ויניל ופוליאוריתן מצליח להציע את המאפיינים הטובים ביותר של שניהם. התוצאה היא משטח רך במיוחד ועמיד במיוחד. סט כריות פרימיום כלול.
התקשר לקבלת מחיר
NBL-PU-MAP-001
כיסא מנהלים יוקרתי ממותג Mercedes AMG Petronas Motorsport Edition עם 100% כיסוי חומר היברידי ידידותי, נושם ועמיד במים עם ייצור דיוק גבוה, כמו גם תכונות מקיפות מאוד ומגוון אפשרויות התאמה. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,825
NBL-HRO-PU-BED
הריפוד החדש והייחודי שייך לדור הבא של חומרי ישיבה נושמים. החומר ההיברידי החדשני הזה מגרמניה המורכב מתערובת גאונית של ויניל ופוליאוריתן מצליח להציע את המאפיינים הטובים ביותר של שניהם. התוצאה היא משטח רך במיוחד ועמיד במיוחד. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,539
NBL-PU-BLA-004
הריפוד החדש והייחודי שייך לדור הבא של חומרי ישיבה נושמים. חומר היברידי חדשני זה מגרמניה המורכב מתערובת גאונית של ויניל ופוליאוריתן מצליח להציע את המאפיינים הטובים ביותר של שניהם. התוצאה הסופית היא משטח רך במיוחד ועמיד במיוחד. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,446
NBL-PU-PNK-001
כיסא משרדי וגיימינג יוקרתי יחיד במינו עם ריפוד עור מלאכותי, עיצוב פרימיום, ייצור דיוק גבוה בתוספת שפע תכונות ואפשרויות כוונון, משענות יד 4D. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,234
NBL-PU-SPE-001
כיסא משרדי וגיימינג יוקרתי יחיד במינו עם מושב עור סיננטי, עיצוב פרימיום, ייצור דיוק גבוה בתוספת שפע תכונות ואפשרויות כוונון, משענות יד 4D. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,234
NBL-HRO-PU-DET
נובלציירס Noblechair בשיתוף פעולה עם מפתחת המשחקים המוערכת Bethesda ,ביחד יצרנו את כיסא ה- HERO במהדורה מיוחדת "דום" DOOM וברשיון רשמי.
₪2,539
NBL-HRO-PU-ENE
נובלציירס noblechairs חברו ל-ENCE esports של פינלנד כדי ליצור את כיסא HERO פורץ הדרך הרשמי הזה. מהדורה מיוחדת זו כוללת את אותם עיצוב וארגונומיה בהשראת esport המשויכים לסדרת HERO, מה שהופך אותו לאחד מכיסאות הגיימינג הנוחים והמסוגננים בעולם.
₪2,539
NBL-ICN-PU-BPW
כיסא גיימינג פרימיום, דמוי עור PU, ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה הודות להתאמה שלו, גלגלי XL, תומך עד 150 ק"ג. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,248
NBL-ICN-PU-BRD
כיסא גיימינג פרימיום, דמוי עור PU, ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה הודות להתאמה שלו, גלגלי XL, תומך עד 150 ק"ג. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,248
NBL-ICN-RL-BLA
כיסא משרדי וגיימינג פרימיום, עור אמיתי בצבע שחור, ריפוד קצף קר נוח, ארגונומיה מעולה הודות להתאמה שלו, גלגלים XL, תומך עד 150 ק"ג
₪3,306
NBL-ICN-PU-WBK
כיסא גיימינג פרימיום, דמוי עור PU, ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה הודות להתאמה שלו, גלגלי XL, תומך עד 150 ק"ג. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,248
NBL-ICN-RL-CBK
כיסא משרדי וגיימינג פרימיום, עור אמיתי בצבע חום קוניאק, ריפוד קצף קר נוח, ארגונומיה מעולה הודות להתאמה שלו, גלגלים XL, תומך עד 150 ק"ג
₪3,306
NBL-ICN-RL-MBG
כיסא משרדי וגיימינג פרימיום, עור אמיתי בצבע כחול גרפיט, ריפוד קצף קר נוח, ארגונומיה מעולה הודות להתאמה שלו, גלגלים XL, תומך עד 150 ק"ג
₪3,306
NBL-HRO-PU-GOL
כיסא גיימינג ומשרדי פרימיום נובלציירס Noblechairs HERO , כיסוי עור PU, ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה הודות לאפשרויות כוונון, גלגלים XL, תומך עד 150 ק"ג. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,327
NBL-HRO-PU-BPW
כיסא גיימינג ומשרדי פרימיום נובלציירס Noblechairs HERO , כיסוי עור PU, ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה הודות לאפשרויות כוונון, גלגלים XL, תומך עד 150 ק"ג. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,327
NBL-HRO-PU-BRD
כיסא גיימינג ומשרדי פרימיום נובלציירס Noblechairs HERO , כיסוי עור PU, ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה הודות לאפשרויות כוונון, גלגלים XL, תומך עד 150 ק"ג. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,327
NBL-HRO-RL-BRD
כיסא גיימינג ומשרדי פרימיום נובלציירס Noblechairs HERO Real Leather Black/Red, כיסוי עור אמיתי בצבע שחור ואדום, ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה הודות לאפשרויות כוונון, גלגלים XL, תומך עד 150 ק"ג. סט כריות פרימיום כלול.
₪3,768
NBL-ICN-PU-BLA
כיסא גיימינג פרימיום, דמוי עור PU, ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה הודות להתאמה שלו, גלגלי XL, תומך עד 150 ק"ג. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,248
NBL-ICN-PU-BBL
כיסא גיימינג פרימיום, דמוי עור PU, ריפוד נוח בקצף קר, ארגונומיה מעולה הודות להתאמה שלו, גלגלי XL, תומך עד 150 ק"ג. סט כריות פרימיום כלול.
₪2,248